Pensan Pimapen


1991 yılında İmes Sanayi Sitesinde plastik pencere ve kapı üretimini Pimapen markası altında üretmeye başlayan Pensan Ltd. Şti. ; sektörün en tecrübeli mühendislerinden biri olan Ramazan Uzun tarafından yöneltilmektedir.

Sektörün duayenlerinden biri olan Ramazan Uzun; İTÜ Makina mühendisliğinden mezun olmuştur. Kendisi, 1982 yılında ENKA plastik doğramayı ilk Türkiye’ye getirip, üretmeye başladığında, Pimapen kalitesini tüketiciyle buluşturup Pimapen’e bugünkü marka değerini kazandıran çekirdek grubun içinde bulunmuştur.

Ramazan Uzun, 1991 yılında Pimaş’ın üretici bayisi PENSAN’ı kurmuş ve kalitesini kurulduğu günden itibaren yıllar boyunca sürdürmeye devam etmiştir. Bugün PENSAN; Pimapen markasını hiç bırakmadan devam ettiren en eski üretici bayii konumundadır ve bugüne kadar 30.000'in üzerinde müşteriye hizmet vermiştir.

Pensan olarak öncelikli hedefimiz; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak "Orjinal Pimapen Garantisi" ve kaliteli üretimi devam ettirmek ve müşterilerimizle aramızda kurmuş olduğumuz güven bağlarını her geçen gün dahada güçlendirmektir.